Reperi i njohur i shpëtoi ‘vrasjes’ në Atlanta

16 prill 11:31

Reperi Waka Flocka Flame u arratis kur ndodhën disa të shtëna jashtë një studioje muzikore në Atlanta, në fillim të këtij muaji.

Policia ka thënë se të paktën tre burra kanë qëlluar me armë studion e ZAC Recording, më 4 prill, kur brenda tyre kishte disa njerëz. Një burrë u qëllua në krah.

Hetuesit nuk kanë thënë se ata besojnë se reperi ishte objektiv dhe nuk kanë bërë asnjë arrestim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sonte (e martë) zhvillohen ndeshjet kthyese në çerekfinale të Ligës…