Reperi i njohur i shpëtoi ‘vrasjes’ në Atlanta

16 prill 11:31

Reperi Waka Flocka Flame u arratis kur ndodhën disa të shtëna jashtë një studioje muzikore në Atlanta, në fillim të këtij muaji.

Policia ka thënë se të paktën tre burra kanë qëlluar me armë studion e ZAC Recording, më 4 prill, kur brenda tyre kishte disa njerëz. Një burrë u qëllua në krah.

Hetuesit nuk kanë thënë se ata besojnë se reperi ishte objektiv dhe nuk kanë bërë asnjë arrestim.

Lajme të sponsorizuara