Resul Sinani i kthehet ekranit televiziv me emisionin “LIBERO”

12 janar 12:30

Profesorin universitar Resul Sinanin se shpejti mund ta shihni në ekranet e juaja televizive me emisionin e tij  “LIBERO”, i cili do të transmetohet çdo të hënë dhe të premte prej orës 20:30 në ATV.

Kujtojmë se Sinani ishte njëri ndër moderatorët më të famshëm shqiptar dhe identifikohej me Edicionin e Lajmeve Qendrore në Radio Televizionin e Kosovës.

 

https://www.facebook.com/ATVKS/videos/226335199213254

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ushtruesja e detyrës së presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani është…