Reus: Nuk do të shkoj kurrë në Bayern

21 janar 11:48

Borussia Dortmund i ka parë shumë lojtarë të talentuar teksa vijnë dhe shkojnë në vitet e fundit, por Marco Reus këmbëngul se nuk do të jetë një prej atyre që e braktis klubin.

Veçanërisht e dhimbshme për tifozët e Dortmundit ka qenë largimi i shumë yjeve në drejtim të rivalit Bayern Munchen.

“Nuk do të më shihni duke luajtur në Bayern, ju premtoj. Po ashtu, jam gati 30-vjeçar dhe ata duan ta rinojnë skuadrën e tyre”, ka thënë Reus.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se pas vendimit…