Reusi në “radar” të Interit

07 mars 13:12

 

Marco Reusi mund të largohet nga Borussia Dortmundi në fund të edicionit, për të kaluar tek gjiganti italian Inter.

Mediet italiane raportojnë se “nerazzurrët” kanë shprehur interesim për transferimin e Reusit gjatë verës. Sulmuesit i kanë mbetur edhe dy vjet kontratë, por raportohet se Dortmundi është i gatshëm të pranojë oferta deri në 40 milionë euro për shitjen e tij.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Inovacionit dhe Ndërrmarrësisë, Besim Beqaj ka vizituar kompaninë…