Rexhepi, lojtar i ri i Vushtrrisë

16 janar 15:25

Skuadra e Vushtrrisë ka arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit Alban Rexhepi nga Skuadra e Llapit.

23-vjeçari nga Gjilani është pjesë e shkollës së klubit futbollistik Drita nga Gjilani, debutues në moshën 17-vjeçare në ekipin e Dritës për të vazhduar karrierën në ekipet tjera KF Gjilani, KF Laçi nga Shqipëria, KF Ferizajit dhe se fundi pjesë e KF Llapi.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rihanna, emri i vërtetë i së cilës është Robyn Rihanna…