Rezultat befasues në ndeshjen Sassuolo – Fiorentina

09 dhjetor 14:52

Ndeshje interesante dhe rezultat befasues ishte në ndeshjen e zhvilluar sot në mes Sassuolos dhe Fiorentinës.

3-3 përfundoi ndeshja e cila ishte afër të fitohet nga skuadra vendase për faktin se kishte dy gola në epërsi. Gjashtë golat u shënuan në pjesën e dytë, pasi pjesa e parë përfundoi me rezultat 0-0. Filip Djuriqiq i Sassuolos dhe Nikola Milenkoviq i Fiorentinës u ndëshkuan me karton të kuq.

Për vendasit realizuan  Alfred Duncan, Khouma Babacar dhe Stefano Sensi. Për mysafirët shënues ishin Giovanni Simeone, Marco Benassi dhe Kevin Mirallas.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Zafir Berisha, ka thënë se korrupsioni…