Rezultatet në tri ndeshjet e Superligës

09 nëntor 13:57

Kanë përfunduar pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës së Kosovës në futboll.

Malisheva është duke luajtur baras me Prishtinën (1-1). Për vendasit shënoi në minutën e tretë, Hazrollaj. Ndërsa për skuadrën kryeqytetase barazoi rezultatin Krasniqi nga penalltia, raporton “Epoka e re”.

Drenica në Skenderaj po humb nga Dukagjini me rezultat 0-1, kurse 0-0 ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Ferizajt dhe Trepçës ’89.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reuters Demokratët dolën më mirë seç pritej në zgjedhjet e…