Rezultatet pas pjesës së parë në dy ndeshjet e Superligës

22 shtator 2019 | 15:58

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e IPKO Superligës së Kosovës në futboll.

Trepça ’89 është duke e befasuar Dritës, pasi po fiton ën Gjilan me rezultat 0-1. Në ndeshjen tjetër në mes Dukagjinit dhe Feronikelit nuk ka ende gol të shënuar.

/Epoka e re/  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, në…