Rihanna bën një trend të ri të thonjve

12 qershor 10:58

Përderisa shumë të famshëm kanë atë lloj ndikimi të krijojnë një trend të flokëve apo ta heqin një tjetër, Rihanna ka atë ndikim të rrallë që të krijojë një trend interesant të thonjve me vetëm një postim në “Instagram”. Ajo ka treguar një manikyr ngjyrë vjollce dhe hiri të përziera bashkë. Rihanna gjithmonë është aty që t’i bëjë gjërat interesante dhe tani ajo vendosi ta përziejë këtë manikyr të gjelbër me një ngjyrë lavandre të artit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jonah Hill dhe Gianna Santos janë parë sërish bashkë. Aktori…