Rihanna kthehet në vitet ’60

16 prill 2018 | 11:24

Këngëtarja e famshme Rihanna nuk kishte si të mungonte në njërin nga festivalet më të rëndësishme të muzikës në ShBA “Coachella”.

Këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, e veshur me një kostum të bardhë, frymëzuar nga vitet ’60. 30-vjeçarja dukej mahnitëse dhe ishte ylli i kësaj mbrëmje.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një gjykatë në Francë ngriu asetet dhe çdo pasuri të…