Rihanna, sportive dhe me stil

01 mars 13:08

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna, njihet për stilin unik. Ajo është shfaqur në aeroport me tuta sportive të cilat e shfaqën këngëtaren mjaft me stil.

30-vjeçarja duket se ka vendosur të vishet sa më komode gjatë fluturimit të saj për në Nju Jork.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kim Kardashiani ka vendosur të paraqitet më ndryshe teksa ka…