Kim Kardashiani rikthehet në kohë

01 mars 13:07

Kim Kardashiani ka vendosur të paraqitet më ndryshe teksa ka dalë në mbrëmje në Tokio.

37-vjeçarja është parë me veshje të fitnesit të viteve ’80-ta, ku duket mjaft mirë dhe në formë. Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ylli televiziv ka marrë gjithë vëmendjen.

Image result for Kim Kardashian rikthehet në kohë

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka pritur sot në takim…