Rihannen nuk jeni mësuar ta shihni asnjë herë më parë kështu

23 nëntor 2018 | 14:39

Rihanna ka mahnitur me fotografitë më të fundit për Savage Fenty.

Linja e saj të brendshmëve, Savage x Fenty po ka shumë sukses, e Rihanna po mundohet të tregohet shumë e përfshirë edhe në marketingun për këtë linjë.

Rihanna vjen shumë tërheqëse, e shtrirë në shtrat dhe komplet e zhveshur në pjesën e lartme.

Related image

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për kualifikimet e…