Rikthehet “Maze Runner”

29 janar 11:13

Pas një pauze gati trevjeçare, admiruesit e sagës ‘Maze Runner’ nuk do të duhet të presin më, pasi filmi i tretë dhe i fundit është gati.

“Garuesi i labirintit – Kura e vdekjes” ka nisur projeksionet në të gjithë rrjetin e kinemave “Imperial”, paralelisht me kinematë botërore. Edhe në këtë seri të tretë heroi i adoleshentëve dhe udhëheqësi i tyre është sërish Tomasi.

“Vrapuesi i labirintit – Kura e vdekjes” do të shfaqet në këtë fundjavë në 3 800 kinema në mbarë botën.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dukesha e Kembrixhit ka dhuruar flokët e saj për krijimin…