Rita Ora me dy tatuazhe të reja

05 shkurt 16:42

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Këngëtarja është duke punuar në këngë të reja që do t’i publikojë gjatë muajve në vijim.

Por, së fundi, Rita Ora, që njihet për shumë vizatime në trup, i ka shtuar edhe një të tillë.

Kështu së paku ka bërë me dije këngëtarja përmes llogarisë personale në “Instagram” teksa ka publikuar edhe imazhe të tatuazheve të reja.

Ajo ka vendosur një tatuazh në kokë dhe një në dorë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jennifer Lopezi ka pozuar me veshjet e markës “Guess” duke…