Rita Ora e kënaqur me turin e koncerteve në Gjermani

14 maj 11:08

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora, ka thënë se është ndarë e lumtur nga koncertet që pati në Gjermani.

“Gjermani, faleminderit shumë jeni e mrekullueshme dhe dini se si të festoni. Ju dua”, ka shkruar Rita Ora në llogarinë e vet në “Instagram”.

Këngëtarja Rita Ora ka njoftuar adhuruesit e saj se është bërë edhe ambasadore e UNICEF-it.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Djali i Michael Jacksonit, Princ, ka diplomuar në Universitetin “Loyola…