Rita Ora e nderuar me përkrahjen që po ia jep Kosova

11 korrik 20:56

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora që nga fillimi i karrierës ka qenë e përkrahur nga shteti i Kosovës.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në profilin e saj në “Instagram” e cila shfaqet përkrah kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.

“Faleminderit kryeministrit të Kosovës për këtë mbrëmje të mrekullueshme që festuam talentin kosovar !!! Faleminderit që më paraqitët me këtë simbol të bukur të Prishtinës, të titulluar “Perëndesha në fron”. Unë jam shumë e nderuar dhe e përulur për mbështetjen e kombit😊❤🇽🇰”, ka shkruar ajo.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Raportuesja e Parlamentit Evropian për liberalizimin e vizave për Kosovën,…