Rita Ora imazh i kompanisë kozmetike

04 shkurt 2018 | 00:43

Fama e këngëtares shqiptare Rita Ora, po rritet çdo ditë dhe më shumë.

Kjo ka bërë që shumë kompani të kërkojnë këngëtarës si imazh të tyre Pas kompanisë gjigande të këpucëve, Rita tashmë ka nënshkruar kontratë me një kompani kozmetike.
Lajmin e daljes në treg të koleksionit të ri të buzëkuqit e ka bërë me dije vetë këngëtarja në rrjetin social “Instagram”, ku ftoi fansat e saj që ta blejnë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ceca, këngëtarja serbe, emri i vërtetë i së cilës është…