Rita Ora kritikohet nga fansat

26 dhjetor 2017 | 12:27

Për t’u dukur sa më festive në ditën e Krishtlindjes, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka vendosur t’i surprizojë fansat.

Në një video të postuar në “Instagram” Rita shfaqet me një detaj të ri, një dhëmb prej floriri në buzëqeshjen e saj. Por, duket se ky detaj nuk u ka pëlqyer fansave të këngëtares, të cilët e kanë kritikuar dhe kërkuar ta heqë sa më shpejt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fituesja e dy çmimeve Grammy, Shakira dhe futbollisti Pique, kanë…