Rita Ora mahnit fansat me gjoksin bombastik

21 nëntor 22:27

Rita Ora me siguri ka ngritur temperaturat e ftohta të nëntorit me një seri selfiesh në Instagram.

Këngëtarja, 29-vjeç, i la pak imagjinatës me tre foto të mrekullueshme që treguan dekoltenë e saj bombastike. Rita kishte një veshje të ngushtë të bardhë me tre vija shumëngjyrëshe poshtë mëngëve, një palë pantallona të zeza dhe disa bizhuteri prej ari.

Këngëtarja I Will Never Let You Down shkroi në postimin: “Në mes të takimeve të zmadhimit si …” “. Dhe fansat nuk mund të rrinin pa pëlqyer bukurinë e saj.

Rita Ora mahnit fansat me gjoksin bombastik: Gati për takime online (FOTO)

 

Rita Ora mahnit fansat me gjoksin bombastik: Gati për takime online (FOTO)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi i Kosovës, Bernard Berisha ka shënuar dy gola ndaj…