Rita Ora në bashkëpunim me reperin e famshëm

03 mars 2019 | 13:20

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, ka publikuar këngën më të re. Këtë e ka bërë me dije përmes llogarisë së saj në “Instagram”.

Një nga fansat e ka pyetur nëse do të ketë ndonjëherë ndonjë bashkëpunim në të ardhmen me reperin amerikan Eminem, së cilës ajo i është përgjigjur me pozitivitet.

“Të lutem tregoj Eminemit se është shumë i mirëpritur”, ka shkruar në koment bukuroshja 28-vjeçare.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Javier Bardem ka treguar se ai dhe bashkëshortja e tij…