Rita Ora noton në Ibiza

30 korrik 20:16

Rita Ora është parë dje me të dashurin e vet, producentin Romain Gavras, teksa lundronin në një barkë së bashku me miqtë e tyre gjatë qëndrimit në ishullin spanjoll Ibiza.

Grupi kishte marrë një barkë të vogël për lundrimin piktoresk përgjatë bregdetit të Ibizas.

Me rritjen e temperaturave në ishujt spanjollë, Rita iu rikthye zakonit të vjetër duke dalë ‘topless’, pasi uli pjesën e sipërme të bikinit duke qëndruar në barkë, teksa Romain e shikonte.

Rita, 29 vjeçe, mbante një bikini rozë dhe shfaqte fizikun e tonifikuar, ndërsa 39-vjeçari Romain mbante rroba banja të zeza teksa kërcente në ujë nga pjesa e prapme e barkës.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka paralajmëruar se…