Rita Ora nuk ka turp/ Dalin FOTOT e nxehta të këngëtares topless

17 tetor 12:15

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, gjithmonë di të provokojë. Këngëtarja e njohur ka publikuar sërish foto topless.

Rita shihet e ulur në një karrige dhe duke shijuar rrezet e diellit. E veshur vetëm me streçe dhe taka, këngëtarja shfaqet e lumtur teksa pozon.

Ajo ndodhet në Malibu duke shijuar pushimet dhe prej andej nuk ngurron të publikojë foto të ndryshme.Rita njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe herë pas here publikon foto topless, ose duke ekspozuar linjat e saj trupore seksi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, ka…