Rita Ora nuk mund të heshtë për vrasjen e George Floyd

30 maj 10:31

Reagimet pas vrasjes së afro-amerkanit George Floyd nga një polic në Minneapolis të Amerikës kanë qenë të shumta. Për ngjarjen tronditëse ka reaguar edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora e cila ka postuar në Instagram një thënie të Martin Luther King dhe një cover të revistës Time: Dhe vjen një kohë kur heshtja është tradhti!

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sami Khedira nuk ka ndërmend që të largohet nga Juventusi.…