Rita Ora performon në Portugali

14 gusht 2019 | 11:42

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Rita Ora, ka performuar dje në festivalin Meo Sudoeste i cili mbahet në Portugali. Ajo menjëherë pas pushimeve në Ibiza iu kthye skenës dhe adhuruesve të saj. Ora pati të veshur një kostum të zi dhe elegant, i cili kishte shkëlqim dhe e bënte këngëtaren të duket seksi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-ministri i Financave i Britanisë së Madhe, Philip Hammond, ka…