Rita Ora me plot sharmë shfaqet në Londër

15 janar 12:31

Rita Ora është një ndër emrat e përfolur kohët e fundit në mediet shqiptare.

E gjithë kjo shkaku i përvjetorit të dhjetë të pavarësisë së Kosovës, ku këngëtarja shqiptare nuk dihet nëse do të marrë pjesë në ceremoninë e 17 shkurtit.

Ajo së fundi është fotografuar nga paparacët teksa del nga një darkë me miqtë në “The Ivy” të Londrës.

Këngëtarja 27-vjeçare u shfaq me plot stil dhe sharmë teksa kishte të veshur një fustan të zi kadifeje deri në qafë, ndërsa kishte të vendosur një shirit ngjyrë vjollce.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Angelina Jolie kohët e fundit ka qenë subjekt i thashethemeve…