Rita Ora ua uron Shën Valentinin

14 shkurt 16:27

Këngëtarja Rita Ora, ka uruar të gjithë të dashuruarit për festën e Shën Valentinit.

Ajo në llogarinë e vet në “Instagram”, u ka thënë fansave të saj që t’i puthnin personat që i donë.

“Puthni personin që e doni sot. Gëzuar Shën Valentinin”, ka shkruar Rita Ora.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prishtina dhe 2 Korriku sot kanë zhvilluar miqësore testuese. Dy…