Prishtina – 2 Korriku, 4-2

14 shkurt 16:25

Prishtina dhe 2 Korriku sot kanë zhvilluar miqësore testuese.

Dy skuadrave kjo trening-ndeshje i ka shërbyer para ndeshjeve të radhës kampionate: 2 Korrikut para ndeshjes me Vëllaznimin në Gjakovë, ndërsa Prishtinës para ndeshjes me Flamurtarin.

Dy skuadrat provuan të gjithë futbollistët. Në fund Prishtina triumfoi 4-2, me het-trikun e Jasharoskit dhe një gol të Pefqelit, ndërsa për vendasit verdhekaltër shënoi “dopio” Florent Molliqaj.

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, kohë pas kohe…