Rita Ora vjen me poza “hot”

29 maj 16:23

Rita Ora, njihet për paraqitjet e saj unike, kështu po duket edhe në imazhet që ka publikuar në llogarinë zyrtare në Instagram.

Bukuroshja bëri të ditur se është duke u bërë gati për albumin “You&I” i cili do të lansohet me 14 korrik.

Bukuria natyrale, linjat perfekte dhe stili i saj ka bërë që fansat të mbesin të mahnitur me të.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me pesë vota për, dy kundër dhe një abstenim, ka…