Rivaldo: Messi duhet ta fitojë ‘Topin e Artë’

11 korrik 11:54

Ish-ylli i Kombëtares së Brazilit, Rivaldo është shprehur se Lionel Messi duhet ta fitojë “Topin e Artë” këtë vit para Cristiano Ronaldos dhe Virgil Van Dijk.

“Sipas mendimit tim, Messi duhet ta fitojë ‘Topin e Artë’ këtë vit, për shkak të gjithë asaj që e ka bërë. Ai nuk e fitoi Ligën e Kampionëve, por ky është çmim individual. Ai ka shënuar shumë gola të rëndësishme dhe mendoj se e meriton këtë çmim”, ka thënë Rivaldo.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Universitetin e Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), po…