Rivalja e Kim Kardashianit ‘tërbon’ rrjetet sociale (Foto)

24 korrik 2018 | 16:42

Modeluesja e famshme ruse, Anastasia Kvitko nuk e ka ndërmend të ndalet. Ajo përveç që gëzon një bukuri të jashtëzakonshme, ajo po “çmend” edhe me format e trupit të saj trupore.

Kvitko, sa herë që paraqitet në rrjetet sociale thjeshtë bënë “pluhur” gjithandej.

Këto linja thjesht mund t’i ketë lakmi secila femër.

Modeluesja ruse ndryshe njihet edhe si rivalja e yllit Kim Kardashian. Jo rrallë herë Kvitko ka potencuar se për dallim nga Kardashian, ajo gëzon linja natyrale dhe se nuk e ka bërë asnjë ndërhyrje në fizikun e saj!

Related imageImage result for Anastasia Kvitko]Related imageImage result for Anastasia Kvitko]Image result for Anastasia Kvitko]

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Republikës së Kosovës, ka miratuar të martën vendimin…