Ronaldinho feston rikthimin në fushë me një pasim magjik (Video)

19 tetor 18:25

Ishte trumbetuar si rikthimi i madh i Ronaldinho-s në futboll në moshën 39-vjeçare dhe në fakt ylli brazilian tregoi se ka ende për të dhënë.

Ishte një ndeshje miqësore, me kolumbianët e Santa Fe, pas thuajse një vit tërheqje nga futbolli, por braziliani e festoi me një pasim magjik duke i dhuruar shokut të skuadrës mundësinë për të shënuar një gol të lehtë. Me kokën nga një anë, braziliani dërgoi topin nga krahu tjetër, duke kaluar të gjithë mbrojtësit kundërshtar./A2

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka dhe shefi…