Ronaldo: Dua që titullin ta fitojë Interi

12 prill 14:42

Gara në Serinë A është bërë shumë e nxehtë, ku tre ekipe ndodhen ngjitur me njëra-tjetrën në krye të tabelës dhe poshtë tyre ndodhet Juventusi me vetëm 6 pikë më pak se Milani kryesues. Për sa i përket kësaj gare, ka folur dhe ish-sulmuesi brazilian, Ronaldo, që njihet dhe si fenomeni.

“Është një garë e bukur. Interi, Milani, dhe Napoli, por nuk duhet harruar Juventusi. Interi po luan më mirë se të gjithë tani. Shpresojë që ta fitojë sërish këtë sezon”, ka thënë Ronaldo. Kjo gjë i ka lënë zemërthyer tifozët e Milanit, të cilët njëherë e një kohë e kanë pasur idhull brazilianin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Avokati mbrojtës i familjes Dehari, Tomë Gashi, ka reaguar pas…