Ronaldo kryen stërvitjen e parë si bardhezi

31 korrik 16:23

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo së bashku me yjet e tjerë të Juventusit: Dybala, Higuain, Cuadradon, Costa dhe Bentacur, zbritën në fushën e blertë të kompleksit stërvitor të Contiasës për të tu stërvitur.

C_29_fotogallery_1022550__ImageGallery__imageGalleryItem_7_image-1024x768

Kjo ishte stërvitja e parë e CR7 me bardhezinjtë, pas transferimit nga Reali i Madridit. Ndërkohë që Juventusi ndodhet në Amerikë ku po merr pjesë në turneun miqësor, International Champions Cup. Lojtarët u stërvitën nga ndihmësi i Allegrit, Aldo Dolçeti, i cili u kthye nga Amerika, për të qenë në dispozicion të lojtarëve në Torino.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bisedimet në mes të forcave qeveritare siriane dhe grupit militant,…