Ronaldo: Reali duhet ta transferoj Neymarin

08 shkurt 16:10

Legjenda e futbollit brazilian dhe botëror, Ronaldo e ka këshilluar ish-skuadrën e tij, Real Madrid që të transferoj yllin e PSG-së, Neymar.

“Neymar është superlojtar. Ndoshta në vitet e ardhshme do të jetë lojtari më i mirë dhe Real Madrid ka nevojë për më të mirët. Por, unë nuk kam dëgjuar askënd nga drejtuesit e Realit të flasin për transferimin e tij”, ka thënë Ronaldo.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka dalë në shtyp libri “Historia gojore” i dekanit të…