Ronaldo tregon muskujt në Itali, Georgina shfaqet seksi në jahtin luksoz (Foto)

29 qershor 13:52

Javën e kaluar ata zbuluan se kishin nisur pushimet e tyre luksoze, pasi u shfaqen teksa relaksoheshin në një jaht.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez duket se kanë vendosur që ta shijojnë ashtu siç duhet verën. 35-vjeçari dhe partnerja e tij bukuroshe janë fotografuar duke kaluar kohën në Portofino, Itali.

Futbollisti portugez tregoi muskujt e tij teksa qëndronte i ulur në jaht, ndërsa 26-vjeçarja tërhoqi vëmendjen me një fustan të ngushtë që i ekspozonte bukur linjat trupore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Resul Emini shpall të pavlefshme Licencën e punës: Teknik për…