Ross del nga spitali, kthehet në shtëpi

07 mars 11:25

Reperi i njohur nga Amerika, Rick Ross, është kthyer në shtëpi pas katër ditësh qëndrimi në spital.

Sipas raportimeve të “TMZ”-së, Ross është kthyer në shtëpi të martën dhe po vazhdon trajtimin mjekësor. Ross ishte hospitalizuar pasi problemet shëndetësore kishin bërë që ai të ngelë pa ndjenja.

Ai është trajtuar për problem me frymëmarrje dhe pneumoni.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtari i DNCE, Joe Jonas, dhe aktorja Sophie Turner, janë…