Roza Lati puth në buzë gazetarin shqiptar në mes të emisionit

08 tetor 2019 | 11:14

E mbani mend kur Roza Lati ishte puthur me Feron në sezonin e kaluar të “Why not?”. Kjo skenë ka ndodhur sërish, por këtë herë moderuesja ka puthur gazetarin e njohur të cilin e kishte të ftuar.

“Jo për të bërë qejfin se i kam inat këta njerëzit lajkatarë që të marrin më të mirë, por goca si ty i duhen më shumë shoubizit shqiptar dhe jo vetëm. Pa komplekse, me një super guxim. Të kam ndjekur që në fillim, lija punët për të të parë”, është shprehur Ronaldo Sharka për Rozën.

“O Zot, është një fans i vërtetë”, ka thënë Roza dhe papritur e ka puthur në buzë Ronaldon.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dua Lipa ka thënë se muzika iu bënë mirë të…