Rozana Radi mbështet Jonida Maliqin para performancës në Eurovision (Foto)

15 maj 17:23

Pos mbështetjes së shqiptarëve për pjesëmarrjen në Eurovision, Jonida Maliqi po merr përkrahjen edhe të këngëtarëve.

Shqipëria do të paraqitet në natën e dytë gjysmëfinale, e cila mbahet nesër (e enjte) dhe këtë vit përfaqësohet nga Jonida Maliqi.

Njëra prej kolegeve që e ka mbështetur është Rozana Radi, e cila i ka uruar fat Jonidës nëpërmjet një fotografie në llogarinë e vet në “Instagram”.

Finalja e Eurovisionit mbahet në Tel Aviv, të shtunën më 18 maj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tenori shqiptar Ramë Lahaj është takuar me aktorin e famshëm…