Rrahje mes lojtarëve, ndërpritet ndeshja Ponte Prizreni – Peja

04 maj 18:53

Lojtarët e ekipit të basketbollit Ponte Prizreni dhe ata të Pejës janë rrahur mes vete pas përfundimit të pjesës së parë të takimit, njofton Klan Kosova.

Deri më tani, reagimi i vetëm është nga ekipi i basketbollit Peja ku kanë thënë se “deri sa ekipa ishte duke u larguar drejt zhveshtoreve për pushimin e pjesës së parë, shikuesit dhe një pjesë e stafit të lojtarëve të ekipës vendase na janë vërsulur si më keq ndaj ekipës tonë”.

“Ka edhe të lenduar nga kjo përleshje!”, thuhet në reagimin e klubit të basketbollit Peja.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
50 deputetë kanë firmosur për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta.…