Rrahmani: Do të dalim fitues ndaj Azerbajxhanit

05 shtator 11:42

Mbrojtësi Amir Rrahmani beson se Kosova do të mposhtë më 7 shtator në Baku, Azerbajxhanin.  

“Përgatitjet po shkojnë mirë. Do t’i kemi edhe dy stërvitje deri në ndeshjen kundër Azerbajxhanit dhe e dimë çka duam. Jemi plotësisht të koncentruar dhe besojë se do të dalim fitues dhe jemi të vetëdijshëm që vendin i parë në grup shkon tutje. Jam i gatshëm të jap kontributin tim maksimal”, ka thënë Rrahmani.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti amerikan, Donald Trump do të kryesojë takimin e këtij…