Rrahmani flet si lojtar i Hellas Verona

26 qershor 14:52

Futbollisti i Kosovës, Amir Rrahmani është prezantuar sot si lojtar i ri i skuadrës së Hellas Verona.

Mbrojtësi i “Dardanëve”, ka thënë se ndihet shumë i lumtur se është transferuar në elitën e futbollit italian.

“Është hap i madh për mua të transferohem në Itali, veçanërisht në Serie A dhe në Hellas Verona. Shpresoj të kem fillim të mbarë dhe të bëj ndeshje të mira dhe një sezon të mirë personalisht dhe me klubin. Forza Hellas!”, ka thënë Rrahmani.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Ramush Haradinaj në vazhdën e bashkëpunimit të ngushtë të…