Rreh gruan dhe taksistin, arrestohet shtetasi i Shqipërisë në Prizren

18 dhjetor 2018 | 12:28

Policia e Kosovës ka bërë me dije se ka arrestuar një person në Prizren, pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij dhe një taksisti.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Prizren, ku i dyshuari shtetas i Shqipërisë pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij shtetase e Shqipërisë dhe një viktime mashkull, po ashtu shtetas i Shqipërisë, i cili ishte duke e dërguar viktimën në familjen e saj.

Ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kabineti i kryeministres britanike, Theresa May, është duke e marrë…