Salma Hayek edhe një herë dëshmon se është ndër më të bukurat e botës

08 mars 2019 | 12:49

Ajo konsiderohet një nga gratë më të bukura në botë. Salma Hayek u tregua e denjë për këtë epitet edhe në paraqitjen e fundit në “Town and Country”.

52-vjeçare e natyrshme u paraqit në një shumëllojshmëri të ansambleve për revistën, përderisa diskutoi për rolin e saj të fundit, martesën e saj dhe kirurgjinë plastike. Ylli i “From Dusk Til Dawn” gjithashtu realizoi disa fotografi impresionuese bardh dhe zi.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kaltrina Dakaj-Haxhijaj, 27-vjeçare, nënë e dy fëmijëve të vegjël, 1…