Sami Lushtaku: UÇK-ja është themeli i ushtrisë së Kosovës

14 dhjetor 14:31

Ish-komandanti i Zonës Operative të Drenicës, Sami Lushtaku, ka uruar qytetarët e Kosovës për themelimin e ushtrisë.

Ai ka thënë se UÇK-ja është themeli i ushtrisë së Kosovës. “Rroftë përgjithmonë Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe lufta e pastër e saj. Ajo është themeli i Ushtrisë së Kosovës. Urime Kosovë!”, ka shkruar Lushtaku në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Rroftë përgjithmonë Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe lufta e pastër e saj. Ajo është themeli i Ushtrisë së Kosovës. Urime Kosovë! 🇽🇰 SL

Publiée par Sami Lushtaku sur Vendredi 14 décembre 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, duke përkujtuar komandat Mujë…