Selena Gomezi, pasi del nga spitali, kërkon ndihmë

12 tetor 10:48

Këngëtarja më famë botërore, Selena Gomez, kërkon ndihmë emocionale pas disa javësh ‘të ashpra’ që përjetoi në spital.

26-vjeçarja u shtrua në spital dy herë brenda javëve të fundit, të dyja rastet ishin për shkak të rënies së qelizave të bardha, gjë që mund të jetë një efekt anësor për pacientët që kanë bërë transplantimin e veshkave.

Selena po përballet me një gjendje të rëndë emocionale dhe është e rrethuar nga familja e ngushtë.

Lajme të sponsorizuara