Shala: Sot i’u uruam mirëseardhje shumë anëtarëve të Nismës në Gjilan

09 gusht 20:27

Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, së bashku me kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, qëndruan në degën e partisë në Gjilan, ku pritën aderime të anëtareve të rinj.
“Së bashku me Kryetarin Limaj i’u uruam sot mirëseardhje shumë anëtarëve të NISMA Socialdemokrate në Gjilan. Nga sot, jemi më të fuqishëm, sepse në mesin tonë kemi ndërrmarrës shumë të suksesshëm nga Gjilani e nga Diaspora, e shumë të rijnë të profesioneve të ndryshme. Vetëm së bashku zhvillojmë vendin tonë. Mirë se erdhët në shtëpinë tuaj. Na priftë e mbara!”, ka shkruar Shala.

Image may contain: 14 people, people sitting

/Epoka e Re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pa egoizëm personal, në favor të energjive të përbashkëta. Nevojitet…