Sharon tregon asetet e saj bombastike

28 tetor 13:03

Ylli i Love Island, Sharon Gaffka ka treguar gjoksin e saj dhe asetet e kolme derisa ka bërë një fotosesion për një shtëpi mode.

Ajo ngadalë po e ndërton karrierën e saj pas largimit nga villa e Love Island këtë verë.

Sharon Gaffka është dukur e bukur derisa ka bërë një fotosesion me menaxhmentin e saj në Londrën Lindore të mërkurën.

Ylli 25 vjeçar ka treguar në një veshje asetet e saj të kolme, derisa ka pozuar më shumë stil.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një nga drejtuesit e Red Bull, Helmut Marko shprehet se…