SHBA: 19 vjeçari i vret me thikë dy vajza shqiptare

29 prill 20:21

Një 19 vjeçari dyshohet t’i ketë vrarë me thikë dy vajza shqiptare.

Ngjarja tragjike sipas raportimeve të mediave amerikane ka ndodhur në Largo të Floridas.

Sage Gayle Curry, po përballet me akuzën e vrasjes së dy vajzave të cilat mendohet se janë nga Shqipëria, të cilat i ndoqi dhe i vrau me thikë brenda shtëpisë së tyre.

Sipas Departamentit të Policisë në Lagos, i dyshuari i ndoqi viktimat deri në shtëpinë e tyre.

Trupat e pajetë të vajzave shqiptare u gjetën brenda banesës së tyre, e policinë e lajmëroi një fqinj i viktimave.

Sipas policisë, 19-vjeçari hyri në shtëpinë e viktimave përmes dritares, mori thikën e kuzhinës dhe kreu veprën, duke lënë të vdekur dy vajzat.

Pas ngjarjes tragjike, Sage Gayle Curry, u largua, ku i kërkoi ndihmë një miku të tij, pasi u lëndua edhe vetë gjatë aktit të rëndë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy oficerë policie janë vrarë dhe një tjetër është plagosur…