Shfaqet versioni i ri i “iPhone X”

27 maj 20:15

“Apple” nuk e ka prezantuar atë as në ngjarjen WWDC 2018 gjatë rrugës, por tashmë ka një rrjedhje tjetër që tregon se çfarë është me sa duket “iPhone” i ri “X” me një ekran 6.1 inç.

Imazhi i rrjedhur vjen nga llogaria kineze e “Twitter”. Kjo foto duket se është marrë në nivelin e prodhimit, siç bëjnë shumë nga të tjerët në këtë temë, duke sugjeruar se është një burim i brendshëm.

“iPhone X”, do të ofrojë një ekran OLED prej 6.1 inç. Deri tani thashethemet kanë sugjeruar se “Apple” do të nisë një “iPhone” të madh X me një LCD 6,1-inç, duke e bërë atë një alternativë më të përballueshme.

“Apple” gjithashtu pritet të zbulojë një “iPhone XL”, më të madh prej 6.5 inç me një ekran OLED – por ndoshta ekziston një përzierje dhe kjo pajisje do të jetë në të vërtetë modeli LCD i përballueshëm.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, dega në Gjilan, i cili është…